کانکس و ویلای پیش ساخته

ساخت و فروش ویلای کانکسی پیش ساخته

یکی دیگر از خدمات ( مهران کمپر ) ساخت انواع کانکس های اداری ، انباری ،سرویس بهداشتی و خانه های ویلایی پیش ساخته و سیار است.

از مهمترین ویژگی های خانه های کانکسی ، سرعت در ساخت ،مقاومت زیاد در برابر زلزله و امکان جابجایی آنها است.

خانه های کانکسی بهترین گزینه حهت استفاده در مکان هایی که هدف اسکان موقت بوده و احتمال جابجایی وجود دارد پیشنهاد می گردد.

ساخت کانکس دارای اصول و قوانین مهندسی است که در صورت عدم رعایت آنها می تواند برای مصرف کنندگان آن خطراتی را به وجود آورد و یا اینکه امکان گرمایش و یا سرمایش آن به سختی و با تلفات حرارتی زیاد میسر گردد.

کانکس ویلایی اداری

نکات مهم در ساخت و یا خرید کانکس

در ساخت خانه های ویلایی باید از ساندویچ پانل هایی استفاده نمود که در بین ورق های گالوانیزه از عایق های مناسبی همچون فوم یا یونولیت استفاده شده باشد تا عایق مناسبی جهت گرما و سرما باشد. در غیر اینصورت ورق های فلزی به سرعت گرما و سرامای هوا را به داخل انتقال می دهند .

نکته مهم دیگر ،استفاده از ساندویچ پنل با ورق های گالوانیزه ضد زنگ با قطر مناسب است که به راحتی آسیب نبینند و همچنین به راحتی قابل برش نباشند.

نکته مهم دیگر شاسی کشی و ستون های کانکس است که باید حتما به تناسب سازه از قطر و استحکام مناسب برخوردار باشند و تحمل وزن برف در مناطق برف خیز و شدت بادهای موسومی را دارا باشند.

جوشکاری شاشی و اسکلت از موارد مهم دیگر است که باید توسط متخصصان جوشکاری انجام شود تا براحتی جوش ها باز نگردند .

نکنه مهم دیگر ، درزگیری کامل کانکس است تا امکان نشت آب و رطوبت به داخل کانکس وجود نداشته باشد و همچنین امکان نفوذ هیچ گونه حشره یا حیوانی به داخل آن نیز ممکن نباشد.

فیلم مراحل ساخت کانکس اداری و مسکونی

قیمت کانکس و ویلای کانکسی

همانطور که بیان شد ، در ساخت کانکس ها با توجه به نوع کاربری آنها می توان از پروفیل ها و ساندویچ پنل های تک لایه تا چند لایه استفاده نمود . 

همچنین نوع مواد استفاده شده در داخل و خارج جهت نماسازی و زیبا سازی با هم متفاوت هستند . به عنوان نمونه اینکه برای پوشش کف کانکس می توان از پارکت ، کفپوش یا تخته چوب استفاده نمود  و یا اینکه دیوارها را می توان با چوب ترمو وود یا PVC پوشاند . تنوع مواد مورد استفاده سبب تفاوت قیمت انواع کانکس و خانه های ویلایی کانکسی می گردد.

ولی به طور کلی قیمت کانکس ها را بر حسب متر مربع محاسبه می کنند

وب گردی ..

دستگاه برش لیزر تابش
شرکت تابش لیزر، تولید کننده و وارد کننده انواع دستگاه برش لیزری و دستگاه جوش و حکاکی لیزری . ( جهت مشاهده دستگاه ها و اطلاعات بیشتر بر روی تصویر کلیک نمایید )
کمپ ترک اعتیاد سیدین
کمپ ترک اعتیاد خصوصی سیّدین با مجوز رسمی از از سازمان بهزیستی و با کادر درمانی متخصص و مورد تایید سازمان بهزیستی در خدمت مددجویان تهران و شهر ری است. تماس ۰۹۱۹۵۳۵۲۳۵۱ و ۰۹۳۰۴۷۴۱۷۱۳
دستگاه پرس برک
خمکاری اتوماتیک ورق فلزات با دستگاه پرس برک Press brake – جهت اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه پرس برک بر روی تصویر کلیک نمایید

همچنین اگر دارای یکی از خودروهای زیر هستید

جهت تهیه قطعات یدکی خودروی خود بر روی نام آن در زیر کلیک نمایید:

لوازم یدکی خودرو تهران - پارتلر

لوازم یدکی دیگنیتی

لوازم یدکی فیدلیتی

لوازم یدکی بی وای دی BYD

لوازم یدکی بایک ( سابرینا ، x25 ، x35 )

لوازم یدکی لوبو

لوازم یدکی ام جی MG

لوازم یدکی KMC

لوازم یدکی چانگان cs35

لوازم یدکی آریو s300

لوازم یدکی لاماری

لوازم یدکی mvm تهران

جستارها:

خرید ویلا کانکسی در رامسر ، چالوس -نوشهر ، نور ،چمخاله رشت -بندر انزلی تالش آستارا اصقهان شیراز مشهد، ساخت خانه پیش ساخته ، خرید ویلای پیش ساخته کانکسی در نمک آبرود ، نوشهر ، چالوس ، نور ، چمخاله ، رشت ، بندر انزلی ، بابل

4.5 از 5 - (11 نظر)